Two Bedroom Condo At One Cable Beach With Patio
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Privat strand Adgang til strand |
| Fitness/Motionscenter Fitnesscenter | Aktiviteter Vandland Golfbane | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr ikke tilladt |
Two Bedroom Condo At One Cable Beach With Patio ligger i Nassau med 2 værelser måler det 126 m² og rummer 4 gæster. Villaen har en kystnær placering i Nassau, 6 km fra Piraterne i Nassau-museet.
Christ Church Domkirke er ca. 15 minutters kørsel væk. Swiss Pastry Shop serverer mad og drikkevarer 550 meter derfra. Bahamas nationalmuseum for kunst ligger ved siden af villaen.
Gæsterne vil nyde haven udsigt fra værelset. Gæsterne kan benytte 2 badeværelser.
Feriehus indeholder et fuldt udstyret køkken til madlavning. Et køleskab og en ovn findes i køkkenet. Fra Lynden Pindling Internationale lufthavn er der 15 minutters kørsel til denne indkvartering.
- Lokale seværdigheder
- Judaea Baptist Church4104 km
- Harrold & Wilson Ponds National Park4645 km
- Hillview Seventh-Day Adventist Church4811 km
- Lufthavne
- Lynden Pindling Internationale Lufthavn10 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Kedel
- Tørretumbler
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Adgang til strand
- Kasino
- Vandland
- Have
- Fitnesscenter
- Golfbane
På værelset
- Klimaanlæg
- Patio
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Strygeservice
- Vaskemaskine
- Gratis toiletartikler
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Two Bedroom Condo At One Cable Beach With Patio villa?
Gæster på Two Bedroom Condo At One Cable Beach With Patio villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Lynden Pindling Internationale fra Two Bedroom Condo At One Cable Beach With Patio villa?
Der er 5 km mellem Lynden Pindling Internationale og Two Bedroom Condo At One Cable Beach With Patio villa. - ❓
Hvilke betalingsmetoder understøtter Two Bedroom Condo At One Cable Beach With Patio villa?
Two Bedroom Condo At One Cable Beach With Patio villa accepterer betalingsmetoder som Visum, American Express og JCB.